אודות

המובילים בישראל במתן פתרונות צינון וחימום.
 
 פרי אייר, בניהולו של נחמן פדרמן שהוא הוותיק והמנוסה ביותר בתחום בישראל ועובד עם מצננים עשרות שנים. בתקופה זו יצר מוניטין של מקצועיות ושירות מעל לכל וצבר ניסיון רב ולקוחות מרוצים רבים. גם חברות בין לאומיות מהידועות והמובילות בתחום מכירים ומוקירים את המקצועיות שלו וזיכו אותו בזיכיונות הבלעדיים לייבוא ושיווק של מוצריהם בארץ.
באקלים השורר בישראל, שליטה על הטמפרטורה בתעשייה, במקומות הבילוי, באירועים ובבית איננה בגדר מותרות. כשהאקלים נוח, התפוקה בעבודה עולה, שהותם של אורחינו נעימה יותר ואיכות חיינו באופן כללי משתפרת. אנחנו בחברת פרי אייר. חרטנו על דגלנו להביא לקהל לקוחותינו פתרונות לימים חמים ופתרונות לימים קרים, ואנחנו גאים להציע לשוק את המוצרים הטובים ביותר למטרות אלו.

ל פרי אייר מגוון רחב של מוצרים איכותיים המתאימים לכל חלל בכל גודל. היחידות נוחות להתקנה, חלקן ניידות וכולן יעילות וקלות לתפעול. אנשי המקצוע שלנו יתאימו את המוצר המתאים ביותר לכל לקוח ויתכננו את ההתקנה עד לפרט האחרון כדי להבטיח שביעות רצון מלאה.
כל המוצרים המשווקים על ידינו מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי, ומגובות באחריות מלאה  ובשירות אמין, מקצועי ומהיר של חברת פרי אייר בפריסה ארצית מקרית שמונה ועד אילת.
ל פרי אייר מחלקת השכרת ציוד לאירועים שנותנת פתרונות לקיום אירועים בחוץ במזג אויר חם או קר. ניתן לשכור יחידות להתקנה והפעלה עצמית, או להזמין שירות מלא הכולל הובלה, התקנה והפעלה במהלך כל האירוע.  מוצרי פרי אייר יבטיחו שלאורחים שלכם יהיה נעים ונוח בזמן האירוע שלכם בכל מזג אויר.
מחויבותנו לאיכות ושירות מגובה בתו תקן ממכון התקנים הישראלי על כל מוצר של החברה ובאישור תקן ISA 9001.


למה להיות תלויים במזג האוויר? 
אנו ב
פרי אייר נספק את המוצר המתאים ביותר עבור האירוע או העסק שלכם, עם שירות ואחריות יוצאי דופן.
 
Facebook
Google+
Twitter
מרכז 0502520035